Блог та новини

Проблема закупівлі імпортних товарів та спосіб її вирішення

Якщо ваш бізнес пов'язаний з імпортними товарами, які ви купуєте за кордоном або у місцевих дилерів і продаєте в роздріб, то вам добре знайомі всі нюанси та проблеми, які можуть виникнути в процесі укладання угод. Проте, на тлі всіх питань, які вимагають вирішення під час підписання чергового договору купівлі-продажу, найбільш актуальним, можна сказати, що набили оскому, є питання взаєморозрахунків. Особливо важливий характер він набуває у наш час. Але про все по порядку...

Вести облік МШП стало простіше!

У новому релізі конфігурації "Управлінський облік VcVSoft" тепер доступний облік малоцінних...

Планувальник завдань

Для планування завантаження працівників або фіксації зустрічей та інших робочих справ у нашій програмі розроблено календар подій.

Прикріплення файлів та геоточок

Наша конфігурація постійно оновлюється та допрацьовується. Ми наповнюємо нашу програму новими "фішками", стежимо за тенденціями та підвищуємо "юзабіліті". Пропонуємо до вашої уваги дві цікаві речі - це прикріплення файлів будь-якого формату, а також геоточок з використанням Google Maps.

Управління та облік довгострокових будівельних та інжинірингових проектів

Ефективне управління будівельними та інжиніринговими проектами дозволяє підприємству бути конкурентоспроможним, правильно використовувати свої ресурси, дає можливість своєчасно приймати рішення, здійснювати контроль техніко-економічних показників.

Управлінський та бухгалтерський облік. Окремо чи разом?

Відмінною особливістю "VcVSoft ® Управлінський облік" є її спрямованість на роботу в режимі реал-тайм, тобто. для відображення бізнес-процесів у режимі реального часу.

Планування закупівель

Для компаній, що здійснюють торговельну діяльність, а також для підприємств, що спеціалізуються на виробництві чогось, дуже важливим є питання закупівель товарів та сировини. Від цього залежить злагодженість роботи всіх цехів, відділів загалом і кожного співробітника, зокрема...

Виробництво на замовлення

Будь-яке виробництво починається складанням кошторисів. Або, як їх ще називають, калькуляції. Це документи, в яких перераховується, що саме та в якій кількості використовуватиметься для виготовлення необхідної продукції. Іноді кінцевий виріб складається з декількох елементів, для кожного з яких необхідний індивідуальний кошторис або калькуляція.

У вас залишилися питання та потрібна консультація?