Телефонія
CRM
Виробництво
Персонал
Склад
Активи
Проекти
Фінанси

IP-телефонія

VCV Soft Ip phone

IP-телефонія

Інтеграція телефонії з іншими бізнес-процесами

Важко уявити сучасний будинок чи офіс без підключення до мережі інтернет. Величезна кількість даних (повідомлення, відео, музика, зображення та файли) пересилається через мережу. Інтернет став найуніверсальнішим інструментом для обміну інформацією між людьми та машинами.

Телефонний зв'язок теж не залишився осторонь науково-технічного прогресу. Інженери та програмісти створили пристрої для перетворення голосу на цифровий формат з подальшою передачею його через мережу. Так з'явилася IP-телефонія, тобто телефонний зв'язок, який працює через інтернет. Величезні телефонні станції з нескінченним павутинням телефонних ліній стали більш непотрібними і поступово витісняються оптоволоконним та мобільним інтернетом.

IP-телефонія відкрила практично безмежні можливості для бізнесу. Тепер будь-яке підприємство може створити свою власну віртуальну АТС із будь-якою кількістю внутрішніх номерів та забезпечити кожного співробітника якісним зв'язком. А також інтегрувати телефонію та будь-які бізнес-процеси, де це необхідно.

Arow down

Про компонент IP Телефонія

Тепер Ви не залишите без уваги жодного пропущеного виклику. Усі дзвінки вашого підприємства відображаються у спеціальному журналі, де одним кліком можна відфільтрувати не тільки напрям дзвінка (вхідний, вихідний) але й бачити які з пропущених дзвінків залишилися без реакції.

Ваші клієнти будуть відразу, минаючи секретаря чи оператора, потрапляти до свого менеджера. При надходженні виклику, телефонний дзвінок буде адресований потрібному співробітнику, та автоматично відкриється картка цього клієнта. Усі взаємовідносини та необхідні звіти як на долоні.

Дзвінки від нових клієнтів потрапляють у вбудовану систему CRM, де автоматично створюються ліди для подальшої обробки та просування до угоди.

Вам буде простіше розібратися в спірних ситуаціях, а в багатьох випадках запобігти їм, аналізуючи записи телефонних розмов. Всі записи розмов надійно збережені на сервері, доступ до якого маєте лише Ви.

Здійснюйте вихідні дзвінки одним кліком на номері телефону потрібного контакту, прямо зі своєї облікової системи.

Розумна маршрутизація вихідних дзвінків дозволить значно скоротити витрати на зв'язок. Система автоматично вибере ту лінію, де вартість дзвінка буде мінімальною.

Існуючі телефонні номери, у тому числі мобільних операторів зв'язку, також можна підключити до Вашої віртуальної АТС.

Працюйте віддалено з будь-якої точки світу, здійснюйте та приймайте дзвінки, створюйте та обробляйте документи, формуйте необхідні звіти, аналізуйте процеси так, ніби Ви знаходитесь у себе в офісі. Все, що для цього потрібно – ноутбук, інтернет та система управління підприємством від VcVSoft®.

Можливості компонента IP Телефонія

Інтеграція з CRM

Вся історія взаємодій із Вашими клієнтами завдяки вбудованій CRM системі.

Прийом дзвінків із сайту

Автоматичне створення Лідів та угод на момент телефонного дзвінка.

Контроль менеджерів

Досягайте високої якості обслуговування клієнтів, аналізуючи журнал дзвінків та записи розмов.

Завжди на зв'язку

Переадресація виклику зі стаціонарного телефону на софтфон, якщо співробітника немає на місці.

Масштабованість

Нарощуйте кількість абонентів зі зростанням Вашого бізнесу без істотних витрат.

Віддалене використання

Працюйте з дзвінками, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, як у себе в офісі.

Визначте рівень управлінського обліку у Вашій компанії

Пройдіть короткий тест, дізнайтесь про свої проблемні місця!

FAQ

Управлінський облік необхідний компаніям будь-якого розміру. т.к. бізнес будь-якого рівня включає цикл Шухарта-Демінга (рис)

Це модель безперервного покращення процесів у компанії, вона складається з:

  • Планування діяльності
  • Виконання робіт
  • Аналіз діяльності та виконаних робіт (збір інформації з відхилень)
  • Прийняття змін та коригування причин відхилень для більш успішного наступного планування

Чим раніше власник замислиться про управління, яке неможливе без якісного обліку, тим у копанні більше шансів на розвиток та зростання.

Якщо у Вас невелика компанія і Ви пам'ятаєте поточні замовлення, то при розвитку компанії та при збільшенні замовлень Ви зіткнетеся з наступним:

  • з кожним новим замовленням буде складніше утримувати всю інформацію у голові
  • Зі збільшенням кількості співробітників буде складніше їх контролювати, і згодом аналізувати діяльність компанії.
  • не маючи налагодженого обліку, стає неможливим делегувати якусь виділену функцію новому співробітнику, і в результаті співробітник починає робити все те саме, що і керівник і доходить до того, що співробітники дублюють один одного (повторно надсилаю одні й ті ж замовлення постачальникам, резервують товари під одного й того клієнта, як наслідок це веде до того, що весь товар у резерві, на складі ні чого немає і знову відправляються замовлення постачальникам...)
  • Керівник намагається добитися якоїсь звітності від співробітників, при цьому кожен з них веде записи у своєму блокноті, Excel, на папірці... І для отримання хоч якихось результатів потрібно витратити не один день часу, щоб зібрати в купу все блокноти та Excel співробітників

Оскільки бухгалтерський облік – за своєю суттю, це відображення господарських операцій, тобто того, що вже відбулося! Це завдання управлінського обліку підготувати ґрунт для майбутньої господарської операції. Іншими словами - управлінський облік це насамперед не так облікова система, скільки інструментарій для планування діяльності підприємства та порівняльного аналізу його результатів (план/факт). Для цього електронні документи повторюють технологічну послідовність операцій, так званий бізнес-процес, в результаті якого створюється продукція або послуга компанії. Отже, його основне завдання не стільки сам собою облік, скільки впорядкування дій співробітників, спрямоване на отримання результату найбільш оптимальним способом.

При впровадженні облікових систем у наших замовників ми часто стикаємося з однією дуже поширеною помилкою - коли власник підприємства доручає бухгалтеру вести не лише бухгалтерський, а й управлінський облік. При такому підході бухгалтер в управлінні застосовує той же принцип - враховує те, що вже відбулося. В результаті підприємство отримує просто подвійну бухгалтерію, а вся робота з планування, оцінки рентабельності, організації виробничого процесу, контролю його просування та оцінки отриманого результату залишається на офісних працівниках. Найсумніше в цій ситуації те, що ні бухгалтерія, ні офісний персонал не можуть повноцінно використати результати праці один одного, а найчастіше про деякі з них вони навіть не підозрюють. Понад те, кожен працівник самостійно підбирає собі інструменти, зокрема програми, на вирішення своїх завдань. В результаті керованість підприємством з боку його власників знижується, а кількість незамінних працівників зростає. Тому хороша управлінська система повинна мати не тільки якісний функціонал, для всіх бізнес-процесів, але й бути частиною політики підприємства на шляху до досягнення своїх стратегічних цілей.

У вас залишилися питання та потрібна консультація?

Телефонуйте!  Обговоримо усі питання
VCV Soft expert

Головний спеціаліст відділу впровадження:

Ксенія Пономаренко

phone   +38 (068) 312 81 14