Телефонія
CRM
Виробництво
Персонал
Склад
Активи
Проекти
Фінанси

Персонал

VCV Soft Production

Персонал

Простий спосіб керування персоналом від VcVSoft

Персонал – один із основних факторів успіху абсолютно будь-якого бізнесу. Наявність матеріалів, контроль собівартості, управління виробництвом, угода з партнерами - все це може не дати зовсім нічого, якщо працівники компанії з тієї чи іншої причини не впораються з поставленим перед ними завданням, витримавши дотримання термінів, а також високий рівень якості. Лише грамотно розподіливши обов'язки, коректно нараховуючи заробітну плату та складаючи оптимальний графік, керівництво компанії може бути впевненим у ефективності майбутнього результату.

Сьогодні жодна велика компанія неспроможна здійснювати повноцінне управління співробітниками, використовуючи при цьому виключно людські ресурси. Професійне програмне забезпечення, створене спеціально для контролю та управління персоналом -  це запорука дотримання домовленостей із клієнтами компанії та забезпечення виконання їх замовлень у встановлені терміни та на високоякісному рівні. Комплекс VcV Soft®, створений для автоматизації бізнес-процесів, включає компонент управління персоналом, який істотно спростить контроль співробітників, зробивши його більш ефективним і менш витратним.

Arow down

Про компонент Персонал

Працюючи над створенням даного модуля, наша команда ретельно проаналізувала та вивчила весь спектр питань та проблем, з якими стикається керівництво компанії під час управління співробітниками. Це і грамотне складання робочих графіків, у яких будуть відсутні накладки. І повний розрахунок заробітної плати, залежно від способу нарахування, наявності штрафних санкцій або преміальних заохочень. І багато багато іншого.

Компонент управління персоналом, що входить до програмного комплексу VcV Soft®, дозволяє вирішувати ці та багато інших питань, заощаджуючи при цьому ваш час та підвищуючи ефективність отриманих результатів. Не мають значення ні сфера вашого бізнесу, ні кількість співробітників, ні будь-який інший фактор – за допомогою цього модуля ви зможете керувати кожним, хто працює у вашій компанії.

Arow down

Можливості компоненти Персонал

Картка співробітника

Повна інформація про заборгованість компанії перед кожним членом колективу

Розрахунок зарплати

Нарахування заробітної плати працівників будь-яким із можливих методів: ставка, відсоток від продажів, відсоток від виробітку і так далі. Облік тарифів та коефіцієнтів.

Премії та штрафи

Облік штрафних санкцій та преміальних винагород у процесі розрахунку зарплати.

Розрахунки за підрозділами

Можливість нараховувати заробітну плату кожному підрозділу підприємства окремо.

Робочий графік

Упорядкування графіків роботи всіх працівників з урахуванням ставок.

Показники ефективності (KPI)

Набір показників, що відображають продуктивність співробітника на основі вимірюваних результатів його роботи.

Визначте рівень управлінського обліку у Вашій компанії

Пройдіть короткий тест, дізнайтесь про свої проблемні місця!

FAQ

Управлінський облік необхідний компаніям будь-якого розміру. т.к. бізнес будь-якого рівня включає цикл Шухарта-Демінга (рис)

Це модель безперервного покращення процесів у компанії, вона складається з:

  • Планування діяльності
  • Виконання робіт
  • Аналіз діяльності та виконаних робіт (збір інформації з відхилень)
  • Прийняття змін та коригування причин відхилень для більш успішного наступного планування

Чим раніше власник замислиться про управління, яке неможливе без якісного обліку, тим у копанні більше шансів на розвиток та зростання.

Якщо у Вас невелика компанія і Ви пам'ятаєте поточні замовлення, то при розвитку компанії та при збільшенні замовлень Ви зіткнетеся з наступним:

  • з кожним новим замовленням буде складніше утримувати всю інформацію у голові
  • Зі збільшенням кількості співробітників буде складніше їх контролювати, і згодом аналізувати діяльність компанії.
  • не маючи налагодженого обліку, стає неможливим делегувати якусь виділену функцію новому співробітнику, і в результаті співробітник починає робити все те саме, що і керівник і доходить до того, що співробітники дублюють один одного (повторно надсилаю одні й ті ж замовлення постачальникам, резервують товари під одного й того клієнта, як наслідок це веде до того, що весь товар у резерві, на складі ні чого немає і знову відправляються замовлення постачальникам...)
  • Керівник намагається добитися якоїсь звітності від співробітників, при цьому кожен з них веде записи у своєму блокноті, Excel, на папірці... І для отримання хоч якихось результатів потрібно витратити не один день часу, щоб зібрати в купу все блокноти та Excel співробітників

Оскільки бухгалтерський облік – за своєю суттю, це відображення господарських операцій, тобто того, що вже відбулося! Це завдання управлінського обліку підготувати ґрунт для майбутньої господарської операції. Іншими словами - управлінський облік це насамперед не так облікова система, скільки інструментарій для планування діяльності підприємства та порівняльного аналізу його результатів (план/факт). Для цього електронні документи повторюють технологічну послідовність операцій, так званий бізнес-процес, в результаті якого створюється продукція або послуга компанії. Отже, його основне завдання не стільки сам собою облік, скільки впорядкування дій співробітників, спрямоване на отримання результату найбільш оптимальним способом.

При впровадженні облікових систем у наших замовників ми часто стикаємося з однією дуже поширеною помилкою - коли власник підприємства доручає бухгалтеру вести не лише бухгалтерський, а й управлінський облік. При такому підході бухгалтер в управлінні застосовує той же принцип - враховує те, що вже відбулося. В результаті підприємство отримує просто подвійну бухгалтерію, а вся робота з планування, оцінки рентабельності, організації виробничого процесу, контролю його просування та оцінки отриманого результату залишається на офісних працівниках. Найсумніше в цій ситуації те, що ні бухгалтерія, ні офісний персонал не можуть повноцінно використати результати праці один одного, а найчастіше про деякі з них вони навіть не підозрюють. Понад те, кожен працівник самостійно підбирає собі інструменти, зокрема програми, на вирішення своїх завдань. В результаті керованість підприємством з боку його власників знижується, а кількість незамінних працівників зростає. Тому хороша управлінська система повинна мати не тільки якісний функціонал, для всіх бізнес-процесів, але й бути частиною політики підприємства на шляху до досягнення своїх стратегічних цілей.

У вас залишилися питання та потрібна консультація?

Телефонуйте!  Обговоримо усі питання
VCV Soft expert

Головний спеціаліст відділу впровадження:

Ксенія Пономаренко

phone   +38 (068) 312 81 14